kayıt

fenerbahçe futbol takımı

 1. 3115
  Taktik özürlü yönetiminde bir Galatasaray finaline çıkmasındansa beşiktaş'a elenmesini tercih edeceğim takım. bu adamın yönetiminde Galatasaray maçına çıkmayalım yeter. Yine aman gol yemeyelim modunda maça tüyü diker, zorla Galatasaray'a ikram eder. Korkaklığı zaten çekilmiyorken Galatasaray maçlarındaki korkaklığı hiç çekilmiyor gerçekten. İşkencenin sınırlarını zorluyor resmen.

  Galatasaray'ı adam eden teknik direktördür kendisi malum. Her türlü şartta Dalga geçerek yendiğimiz takım bu vasıfsız yüzünden adam oldu. Aziz nasıl ki Galatasaray'a en faydalı başkansa bu da en faydalı teknik direktör olmuştur. Galatasaray tarihinde adı fatih terim'den sonra ikinci sırada gelir. Adım gibi eminim öyle bir imkan olsa bu adama plaket falan verir Galatasaray.

  Sonuç olarak başında bu çapsız varken bir Galatasaray'la yapacağı finali izlemeye dayanamayacağım takım. Ne yapacağı, nasıl bir zihniyetle takım çıkartacağı, nasıl bir rezalet yaşatacağı belli zaten. Hiç gereği yok. yeterince sinir olduk bu sezon. Sakince 2. Falan olup ali koç'u bekleyelim.
  #321837 richard harrow | 1 yıl önce
   
 2. tümünü gör