kayıt

aykut kocaman

 1. 1602
  youngboys, paok, spartak moskova gibi devlere elendiği için eleştirilmemesi gereken taktik deha. plzen,lazio,bate gibi devleri elemesini küçümseyenlerse çok ayıp ediyorlar. bugün olsa molde'yi perişan ederdik eminim. 6-0 gibi skorla molde maçını alırdık diye düşünüyorum. molde maçına gelmeden önce atromitos'u elemeyi başarıp gruplara kalabilir miydi orasını bilemem tabi.

  şuan ki kadromuz elinde olsa ne güzel olurdu. bir kere sezon başında çok sevdiği selçuk şahin'i takımda tutardı. nede olsa takımın bel kemiği. hem selçuk olmasa 70'ten sonra kimi alacak sahaya taktik dehamız? sonra koşmuyor diye rvp ile dalaşır yedek bırakırdı. çünkü sir aykut kocaman herkesin at gibi koşmasını gerektiren muhteşem sistemin mimarıdır. o yüzden koşmuyor diye kovdururdu belki rvp'yi. fazla zorlanmazdı bu kez çünkü alex sayesinde baya tecrübe kazandı bu konuda.
  şuan ki kadro elinde olsa çok tempolu oynar, 3-0 4-0 alırdık maçları. çok iyi pas yapardık. özellikle kendi sahamızda pas rekorları kırardık. ön libero-stoper-bek üçgeninde tiki taka oynardık. deplasmanlarda uykumuz gelmezdi mesela. keşke geri dönse.
  #255931 richard harrow | 4 yıl önce
   
 2. tümünü gör