kayıt


fenerbahçe doğuş

 1. 1
  gelecek sezon sahneye konulacak takımdır, 30 milyon dolar bütçe artı daçka'dan takviyeler geleceği söyleniyor WANAMAKER clyburn ve zizis gelsin isterim sloukas yerine iyi bir guard vesely'nin yerine sağlam bir pivot birde antiç'in yerine atletik 4 numara, harika olacak harika.
   
 2. 2
  hakkındaki iddialar devam ediyor.

  http://www.milliyet.com.tr/yilin-surprizi-ibrahim-kutluay--fenerbahce-2442466-skorergaleri/
   
 3. 3
  euroleague'e ambargo koyabilecek oluşum.
   
 4. 4
  nba ile yarışabilecek güç ve kapasiteye sahip olabilecek bir potansiyeli olan muhtemel birleşme. kesinlikle desteklenesi.
  #304644 orion 12 | 2 yıl önce
   
 5. 5
  seneye kupayı tekrardan istanbul'a getirecek takımdır, bogdan nba'e gidecek vesely gitmese dahi oraya yurolig'de rotasyona gerebilecek sağlam bir pivot şart, f4 seviyesinde 4 numara, şutör guard ve bogdan'ın yerine alınacak forvetle uçarız. melli ve wanamaker tamam geriye pek bir şey kalmıyor zaten.
   
 6. 6
  2017 - 18 sezonunda fenerbahçe erkek basketbol takımının resmi adı.
   
 7. 7
  yarın resmiyete dökülecek olan iş birliği. camiamıza, doğuş grubu'na, ülkemize ve avrupa basketboluna hayırlı olsun.

  http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=56461
  #307751 715 | 2 yıl önce
   
 8. 8
  bugün atılan imzalarla resmiyete dökülen iş birliği. resmi sosyal medya hesapları da ismini fenerbahçe doğuş olarak değiştirdi. kulübümüze hayırlı olsun!
  #307773 valarmorghulis78 | 2 yıl önce
   
 9. 9
  Euroleague'ye ambargo koyabileceğimiz bir ortaklığa sahip olduğumuz oluşum.
   
 10. 10
  kombinesi fenerium'u sporsorluk geliriyle an itibariyle 22 milyon euroluk bütçesi olan takım yönetimin katkısı ve ekstrakarıyla 30 milyon euroya çıkması muhtemel velakin bogdan'ın yokluğu nasıl tolere edilir muamma çünkü bogdan bir skorerden fazlasıydı takım için en kritik anlarda takım, oyun geleceğini bogdan'a bırakıyordu ve bogdan bunları yaparken maçın yıldızı olmak için değil gerektiği için yapıyordu.
   
 11. 11
  vesely ve udoh'u takımda tutup yanlarına da melli'yi eklemesi halinde avrupa için çok çok iyi bir uzun rotasyonuna sahip olacak takım.
  #308226 valarmorghulis78 | 2 yıl önce
   
 12. 12
  2017/2018 euroleague sezonuna 12 ekim 2017'de malaga deplasmanıyla başlayıp, 5 nisan 2018'de malaga'yı konuk ederek normal sezonu tamamlayacak olan son euroleague şampiyonu.

  işte o fikstür: http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=56561
  #308278 Gigione | 2 yıl önce
   
 13. 13
  çok değerli 2 oyuncusunu kaybeden takım. ama sorun değil. dolacak yerleri bir şekilde. çünkü obradovic hala bu takımın başında. gerekeni yapacağından eminiz. gidenlerin yerlerini dolduracak, yeni yıldız(lar) çıkaracak, başka bir takım oluşturacak. ve bu takım eskisinden kötü olmayacak.

  kaybettiğimiz oyunculara üzüldüm ama biraz da heyecanlandım açıkçası. yeni oyuncular katılacak takıma. melli gibi oldukça iyi bir oyuncuyu transfer ettik. en az 1 yıldız daha gelecektir. bir de genç yıldız adayı alınmasını bekliyorum. nemanja ve bogdan'da olduğu gibi yine genç bir ismi parlatıp yıldız yapacağımızdan eminim obradovic önderliğinde. takıma yıldız oyuncu transfer edilmesi kadar yeni bir yıldız çıkarmak, genç bir oyuncunun yıldızlaşmasını izlemek de çok keyifli bir olay. ikisini aynı anda yaşıyoruz. hem yıldız oyuncular transfer ediyoruz, hem yeni yıldızlar çıkarıyoruz. her anlamda o kadar güzel işleyen bir şubemiz var ki.

  yıllardır futbol şubesi için dilediğimiz ne varsa basketbol şubemizde gerçekleşiyor. inşallah futbolda da işleyen bir sisteme kavuşuruz birgün.

  #308793 richard harrow | 2 yıl önce
   
 14. 14
  udoh ve bogdan'ın gitmesiyle güç kaybetmiş canımız ciğerimiz takımımız velakin kemikli bir kadromuz olduğu unutulmamalı; bobby-sloukas-datome-kaliniç-melli-vesely + melih-sinan-nunnally rotasyonu gayet sağlıklı görünüyor kadroya eklenecek dominant bir pivot ve skorer üç numarayla rahat rahat f4 yaparız.
   
 15. 15
  gherardini ve obradovic'in başarının teminatı olarak başında bulunduğu takım. çok önemli 2 oyuncumuzu kaybediyoruz ama onlar da bize gerçekten iyi hizmet etti ve herkese de örnek oldular kişilikleriyle. sinan ve melli transferleri şahsen benim için gayet olumlu transferler. ben iki oyuncuyu da istiyordum. elden gidenler de olduğuna göre ve şubeden sorumlu yöneticinin söylediğine göre daha da transfer yapılacak. aynı kalitede oyuncu bulmamız zor ama bir şekilde yine avrupa'nın en iyi birkaç kadrosundan biri olacağımızı düşünüyorum.
  #308865 valarmorghulis78 | 2 yıl önce